Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna samochody.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

System Start-stop w nowych Skodach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carlos



Dołączył: 07 Cze 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 10:57 pm    Temat postu: System Start-stop w nowych Skodach Odpowiedz z cytatem

Być może ktoś z was będzie w stanie nieco bardziej przybliżyć mi temat. Mam na oku Superba, który jest wyposażony fabrycznie w system start stop. Czy możecie mi przybliżyć, jak on funkcjonuje w codziennej jeździe? Najbardziej zależałoby mi na waszych odczuciach, które pozwolą mi wyobrazić sobie, jak to w praktyce działa Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolba_55



Dołączył: 12 Sty 2019
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 10:47 am    Temat postu: Reklamy w Google Ads Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was prowadzi stronę internetową to wie że podstawą są
Reklamy w Google Ads , to bardzo fajny temat jeśli chcemy szybko dotrzeć do klienta czy odbiory naszego asortymentu jeśli jest nim zainteresowany bądź go szuka w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salomon



Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 14

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie lubię start stopa, nie korzystam z niego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegaz



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 29

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kwestia przyzwyczajenia ale szczerze powiem ja też za tym rozwiązaniem nie przepadam. Mam fajne auto które kupiłem w salonie Porsche Centrum Sopot i ciesze się mruczeniem jego silnika, szkoda byłoby co chwila go wyłączać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 115

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam nową skodę i myślę jakie mam do niej ubezpieczenie wybrać, polecacie coś fajnego? Tutaj https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ widziałem po wyliczeniu składki że dają niskie, znacie tą firmę? Opinie w sieci jakie czytam są dość dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna



Dołączył: 20 Wrz 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podejmuję się żadnych samodzielnych napraw. Można tylko zaszkodzić. Przynajmniej tak było w moim przypadku. Pomocny przy awarii aut jest serwis Nissan Dyszkiewicz w Konstancinie-Jeziorna. Już kilka razy ratowali mi życie, a właściwie to samochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuzera



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 95

PostWysłany: Wto Sie 30, 2022 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do nowego samochodu na pewno szukacie dobrej polisy ac i oc, tutaj https://www.compensa.pl/ macie możliwość wykupienia takiej, z niską składką. Ja o nich słyszałem same dobre opinie od znajomych i rodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kameko



Dołączył: 04 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na czym to dokładnie polega?
_________________
nieruchomosci-marbella.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum