Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna samochody.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

BMW - wybór

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adok33



Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 48

PostWysłany: Sro Cze 22, 2022 8:24 am    Temat postu: BMW - wybór Odpowiedz z cytatem

Szukając dużego auta dla swojej rodziny to ze swojego doświadczenia jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://krakow.bmw-mcars.pl/suv-7-osobowy-od-bmw u których będziecie mogli liczyć na świetne podejście obsługi, możliwość sprawdzenia auta i co najważniejsze nie tylko przestronny, ale też potrafi sprawić przyjemność z jazdy. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
driver



Dołączył: 20 Maj 2021
Posty: 29

PostWysłany: Czw Lip 07, 2022 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja rodzinka aż tak duża nie jest, także spokojnie wystarczy nam auto 5-osobowe. Też planujemy pozyskanie samochodu wyższej klasy. Bierzemy pod uwagę BMW oraz Cuprę, skłaniając się bardziej ku drugiej z wymienionych marek. Otóż dowiedzieliśmy się ze strony https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/dla-klienta-indywidualnego.html , że klient indywidualny może kupić w kredycie lub wziąć w leasing dowolnie wybrany nowy model na tak samo korzystnych warunkach jak firmy a może nawet lepszych. Raty nie obciążają domowego budżetu a zakończenie umowy jest zazwyczaj elastyczne- pojazd można wykupić bądź zwrócić po upływie paru lat do salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Finally



Dołączył: 09 Lip 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 09, 2022 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne mają samochody
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegaz



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 29

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to wolę porsche https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/search?condition=new&dealership=1500003115 te samochody już dawno skradły mi serce i jestem ich wielkim fanem, myślę że kolejnym autem jakie kupię na firmę będzie macan Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinax212



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 174

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest też jednak leasing online , tym bardziej, że pracownicy tej firmy potrafią naprawdę dobrze doradzić. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mczay



Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 120

PostWysłany: Sro Lis 23, 2022 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie samochodów warto rozważyć takie udogodnienie jak karta paliwowa orlen https://www.flotex.pl/ Jeśli posiadasz firmę i większą flotę samochodów, taka opcha będzie dla Ciebie bardzo korzystna. Posiadanie takiej karty niesie ze sobą wiele korzyści i plusów. Zyskujesz wiele rabatów, a także wygodne płatności. Koniecznie sprawdź możliwe opcje w tym zakresie !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuzera



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 95

PostWysłany: Czw Lis 24, 2022 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auto marki BMW jest na pewno solidne bo to niemiecka jakość, ja sam nie miałem jeszcze takiego ale planuję w przyszłości. Tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/oc/ znalazłem już też fajną ofertę na polisę, muszę zmienić tą którą mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotka



Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 37

PostWysłany: Nie Gru 18, 2022 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie szukam jakiegoś fajnego uzywanego auta, ale zalezy mi, zeby był w dobrym stanie.. a nie jakiś złom. Może ktoś coś doradzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kraksa



Dołączył: 22 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 22, 2022 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy wlasnie niedawno byl u tego dealera samochodowego AAA Auto i kupil fure, sprawną, za dobrą kase, zadoowlony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fotka



Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 37

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo widzisz, nie słyszałam o takim dealerze... Smile na pewno sobie przejrze ich ofertę Smile dzieki!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcelinax212



Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 174

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2023 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zastanawiam się nad tym by postawić na Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO Są to produkty cechujące się wysoką jakością wykonania, co jest dla mnie istotne. Dodatkowo, dostępne są w atrakcyjnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum