Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna samochody.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urządzenie rozruchowe do samochodu - wybór

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adok33



Dołączył: 01 Sty 2022
Posty: 48

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 12:22 pm    Temat postu: Urządzenie rozruchowe do samochodu - wybór Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam ciekawych propozycji w zakresie urządzeń rozruchowych do samochodu. Zimą jest z tym dużym problem z samochodami w naszym domu, dlatego przychodzę do Was z pytaniem czy macie może dla mnie jakieś wskazówki i gdzie warto będzie ich poszukać w dobrej cenie. A co najważniejsze, zeby to skutecznie działało i aby się dało bez większych problemów odpalić samochód i przywrócić je do żywych? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolM



Dołączył: 13 Sty 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej warto mieć takie wsparcie i skutecznie z niego korzystać. Dlatego jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na żadne ciekawe propozycje w tym zakresie. Licząc zarówno na jakość, funkcjonalność i jednocześnie dobry stosunek ceny do jakości to polecam sprawdzić bardzo dobry artykuł odnośnie takiego rozwiązania jak booster rozruchowy Warto pamiętać, że temperatura -18 stopni Celsjusza może obniżyć moc rozruchową nawet o połowę co na prawdę jest ogromnym problemem tym bardziej że w Polsce zima nie odpuszcza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klooska



Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to już wszystko można zamówić przez internet co nie:) Tego typu akcesoria, części motoryzacyjne tym bardziej. Ja akurat całkiem niedawno oglądałam najlepsze opony letnie. Powoli zbliża się czas, kiedy to trzeba będzie sprawić sobie nowe opony do samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabamski



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 534

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja póki co jeszcze takich części nie potrzebowałem ale jestem zdania, ze właśnie wiele ciekawych informacji zawsze znajdziemy w sieci. Myślę, ze bardzo ciekawie na stronie https://warsawnow.pl/czesci-do-vw-ogorka-gdzie-kupic/ właśnie napisano o tym jakie części do VW ogórka warto kupować i gdzie to robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zawski



Dołączył: 30 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile coś takiego kosztuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 120

PostWysłany: Sro Gru 28, 2022 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji, jeśli chodzi o serwis automatycznych skrzyń biegów to ja jak najbardziej mogę wam zarekomendować ten serwis https://www.autojozefow.pl/serwis/ . Serwisanci specjalizują się także w naprawie bezstopniowych automatycznych skrzyń biegów CVT. Serwis znajduje się w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fuzera



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 95

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kable rozruchowe do auta to ja zawsze pożyczałem od mojego znajomego który miał swoje. A tutaj https://beesafe.pl/porady/zdjecia-do-autocasco/ właśnie czytam jak mam zrobić zdjęcia do ubezpieczenia AC bo miałem małą stłuczkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum samochody.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum